Üretim


Son teknoloji makine parkuru ve tecrübeli personeli ile Ova Oluklu üretim hattı,  geniş yelpazedeki ürünleriyle hemen her sektöre hizmet vermektedir.

Oluklu mukavva hattımızda ;

????????????????????????????????????

Tek dalga olarak  C , B ve E  ,  çift dalga(dopel) olarak ise  C+B , B+E , B+B , C+C  oluklu mukavva levhalar üretilebilmektedir. Kullanılan kağıtlar,  dönüşümlü, yarı dönüşümlü veya yüksek selüloz oranına sahip kağıtlar olmaktadır. Kullanılan kağıtlar, ürünün kullanılacağı sektörden, taşıyacağı ağırlığa , bulunacağı iklim koşulundan, müşterinin talebine kadar bir çok etken gözönünde tutularak belirlenmektedir.

Makina parkurumuzda ;

Oluklu hattımızdan çıkan (yarı mamul olarak tabir edilen) karton levhalar , konfeksiyon makinalarında , müşteri talebine göre ölçü , şekil ve renk(baskı) verilerek son halini alır. Makinalarımızda, elle kurmalı ve makine kurmalı yaş-sebze meyve kutuları , et ve piliç ürünleri kutuları, fide ve çiçek kutuları, teleskopik (birbirine gecmeli) kartonlar, pizza kutuları dip kilitli veya yapıştırmalı tava kartonlar ( 4 ve 6 köşe yapıştırma) , ve geniş kullanım alanı olan  Abox kutular üretilmektedir. Baskı aşamasında , müşterimizin istedigi baskı renkleri fabrika bünyesindeki boya hazırlama ünitesinde hazırlanır.

Paletleme hattında ;

Müşteriye en uygun şekilde gönderilmek üzere planlanmış olan paletleme biçimi belirlenerek , ürün son halini alır ve gönderilmek üzere Sevkiyat depertmanına teslim edilir.

Sevkiyat aşamasında  ;

Paletlenmiş ve gönderilmeye hazır ambarda bekleyen ürün, yurtiçine gönderilecek ise Kamyona, yurtdışına gönderilecek ise Tır’a veya Konteyner’e yüklenir.